Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Elżbieta Kowerdziej

Elżbieta Kowerdziej

Fitness i aktywny styl życia jest jej największą pasją.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalnością Rekreacja i Turystyka oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L.Koźmińskiego kierunek Master of Business Administration. Dyplomowana instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness.Posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów oraz konwencji w kraju i za granicą. Absolwentka szkoleń: Train The Trainers, Step Reebok Trainer, Pilates Cours- Pilates Institute, Spinning.

Związana z ruchem od najmłodszych lat poprzez udział w zespołach tańca oraz osiągnięciach sportowych w lekkiej atletyce. Realizacja pasji sportowych rozpoczęta w dzieciństwie dała jej możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia. W pracy instruktora najbardziej ceni sobie bliski kontakt z ludźmi.

Największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć, a także widoczna poprawa ich formy, kondycji i samopoczucia, jak również realizowanie i osiąganie stawianych przez nich celów. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii i optymistycznie nastawiona do świata. Kocha to, co robi. Dzięki ogromnej energii motywuje uczestników do ćwiczeń i wysiłku.

Do jej ulubionych form fitness należą zajęcia wzmacniające i spinning, ale także doskonale czuje się w prowadzeniu zajęć Pilaste, Stretching, Body Ball.