Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Mariusz Szewczyk

Mariusz Szewczyk

Mariusz Szewczyk od najmłodszych lat jest związany ze sportem. Trenował pływanie oraz Taekwon-do ITF. Jednak największe osiągnięcia zdobył w wioślarstwie będąc wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski.

Zajęcia fitness prowadzi od 7 lat. Jest jednym z 3 polskich Master Instruktorów Tomahawk i jedynym szkoleniowcem w kraju, który prowadzi szkolenia I.C.E. Licencja B. Po specjalnym obozie szkoleniowym w Hiszpanii zdobył tytuł Education Representative i posiada uprawnienia do prowadzenia szkoleń w zakresie innowacyjnej formy fitness- Kranking.

Mariusz potrafi wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne wyniesione z różnorodnych kursów i szkoleń wykorzystać w pracy z uczestnikami zajęć. Jest instruktorem kulturystyki, certyfikowanym instruktorem Walking Program jak również prowadzi zajęcia na ergometrze wioślarskim oraz zajęcia ze sztangą.

Sport jest jego sposobem na życie, który przynosi mu ogromną radość oraz satysfakcję. Jest zapalonym żeglarzem i miłośnikiem motoryzacji. Atmosfera panująca na jego zajęciach sprawia, że pokonywanie własnych słabości staje się o wiele łatwiejsze i przynosi ogromną satysfakcję.