Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Monika Chruściel

Monika Chruściel

Dyplomowany  Instruktor Sportu ze specjalnością fitness. Ponadto instruktorka aqua fitness oraz ratownik wodny z uprawnieniami BLS-AED.  Autorka artykułów na temat cardio oraz wzmacniania w fitnessie.

Posiada certyfikaty  ukończenia wielu szkoleń, konwencji i warsztatów z zakresu różnych form fitness. Sport od zawsze był jej pasją.  Po osiągnięciach w dziedzinie pływania oraz sztuk walki nadszedł czas na fitness, który jest nieodłączną częścią jej życia od ponad 8 lat.

Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających.  Jednak podczas swojej długoletniej przygody z fitness’em prowadziła także treningi  cardio oraz body & mind.

Z dużym zaangażowaniem pogłębia swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia i odżywiania, a także  doskonali swoje umiejętności  praktyczne.

Uwielbia pracę z ludźmi. Łączy w sobie wewnętrzny spokój z dynamizmem i spontanicznością, dzięki czemu na jej treningach nie można narzekać na nudę.Zajęcia prowadzi z ogromnym zaangażowaniem i pasją, co sprawia, że zaraża innych pozytywną energią oraz chęcią do ćwiczeń.

Na pierwszym planie stawia efektywny trening przynoszący spełnienie i zadowolenie ćwiczącym.