Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Justyna Soja

Justyna Soja

Jakie masz kwalifikacje?

Z wykształcenia jestem specjalistą Kosmetologiem oraz Mgr Towaroznawstwa Produktów Kosmetycznych.  Ukończyłam kurs Instruktora Nowoczesnych Form Gimnastyki, kurs instruktora kulturystyki oraz fitnessu z uprawnieniami międzynarodowymi, dodatkowo szereg kursów zakończonych certyfikatami z zakresu żywienia sportowego oraz suplementacji.

Twoje doświadczenie zawodowe

Pracowałam jako instruktor fitnessu oraz kulturystyki a w międzyczasie robiłam studia i z każdym dniem oraz rokiem umacniałam się w tym, że obrałam właściwy kierunek w swoim życiu.

Na przestrzeni swojej kariery trenerskiej poznawałam swoje ciało i pracując z różnymi osobami, poznawałam oraz uczyłam się indywidualnego podejścia do każdej osoby, gdyż każdy z nas jest inny. Z biegiem czasu studia otwierały mi szerzej oczy na kwestie, z którymi borykają się przede wszystkim kobiety. Zaczęłam analizować przyczyny, skutki oraz szukałam rozwiązań.

11-letnie doświadczenie trenerskie połączone z pasją, kosmetologią oraz żywieniem skłoniło mnie do napisania pracy magisterskiej na temat Lipodystrofii – cellulitu, metod diagnozy, działania, wpływu sportu oraz żywienia na tą przypadłość.

Dodatkowo bieg wydarzeń, los i moje życie zaprowadziło mnie na ścieżkę zawodniczki sportów sylwetkowych, ta przygoda trwa do dziś.

Miałam możliwość współpracować na poziomie sportowym również ze znanymi Ikonami Kulturystyki oraz Fitnessu.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Specjalizuję się przede wszystkim w treningach kulturystycznych, periodyzacji masy oraz redukcji, moim konikiem jest trening budujący bądź kształtujący pośladki jak również wysmuklenie bądź rozbudowa nóg. Wplatam do treningu również trening funkcjonalny – który całościowo przekłada się na poprawę sylwetki zależnie od ustalonego celu treningowego.

Czym jest dla Ciebie Gravitan ?

Przede wszystkim drugim domem, gdzie realizuję się zawodowo jak i sportowo.

Twoja pasja?

Uwielbiam pracę z ludźmi, edukację oraz coaching mentalnościowy gdyż to jest podstawą, aby zmotywować się do zmiany stylu życia i bawić się nim czerpiąc z niego radość. Uwielbiam medycynę niekonwencjonalną oraz zgodność ciała z umysłem.

W wolnej chwili?

Uwielbiam czytać książki, doszkalać się jak również rozwijać mentalnie i osobowościowo. Odpoczynek z dala od zgiełku miasta oraz relaks dla głowy i ładowanie baterii.

Jeśli trening ze mna to dlaczego?

Myślę, że w dużej mierze dam Ci świeże spojrzenie na sport. Jasno określony cel będzie naszą wspólną drogą do osiągniecia Twojej wymarzonej sylwetki, bo to Ty masz czuć się dobrze w swoim ciele ????