Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Bernard Klimczak

Bernard Klimczak

Jakie masz kwalifikacje?

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem siłowni. Dodatkowo ukończyłem szereg kursów, w tym m.in. treningu funkcjonalnego oraz medycznego.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Na siłownię pierwszy raz trafiłem kilkanaście lat temu. Od tamtego momentu systematycznie pogłębiam swoją wiedzę, co pozwala mi i moim podopiecznym czuć się pewnie na treningu i cieszyć się z realizacji kolejnych założeń treningowych.

W jakich treningach się specjalizujesz?

W pracy z podopiecznymi skupiam się na aktualnych predyspozycjach i celu treningu, dlatego nie zamykam się na jeden konkretny styl czy rodzaj, jednak w myśl zasad prehabilitacji, czyli prewencji przed kontuzjami, głównie opieram się na treningu funkcjonalnym, nastawionym na ogólne wzmocnienie organizmu, a co za tym idzie ogólną poprawę funkcjonalności w życiu codziennym. Są to ćwiczenia, które mogą być doskonałym przygotowaniem i uzupełnieniem treningu siłowego, który również stosuję w dążeniu do celu.

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

Miejscem w którym z przyjemnością spędzam czas, zarówno pomagając podopiecznym osiągać cel jak i pracując nad własnym ciałem.

Jaka jest Twoja pasja?

W tej kwestii z pewnością mogę zaliczyć się do tych szczęśliwców, których pasja jest jednocześnie pracą. Do tego dodałbym jeszcze rower, zarówno jego serwis jak i użytkowanie – uprawiam enduro, czyli jedną z dyscyplin kolarstwa grawitacyjnego.

Co w wolnym czasie?

Czas wolny spędzam z rodziną, obserwując i pomagając córce poznawać świat., a jeśli jest taka możliwość to pakuję rower i jadę w góry, choćby dla kilku godzin jazdy.

Dlaczego ze mną?

Doświadczenie i edukacja nauczyły mnie jak bezpiecznie pracować nad naszym ciałem, stosując intensywności rodzaj treningu dostosowany do aktualnych możliwości i celu. Dzięki temu możemy razem w bezpieczny sposób osiągać kolejne założenia treningowe i cieszyć się z ich pozytywnych efektów.