Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Krystian Kalista

Krystian Kalista

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Jestem absolwentem wychowania fizycznego i podyplomowo ukończyłem fizjoterapię w sporcie. Uczestniczyłem w licznych szkoleniach i kursach przygotowujących mnie do pracy trenera personalnego, masażysty, trenera EMS.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Promowanie aktywnego trybu życia opartego o zbilansowaną dietę i zarażanie ludzi pasją do sportu daje mi uczucie spełnienia i zadowolenia z wykonywanej pracy + uśmiech. Osiągnięte cele treningowe przez moich podopiecznych to dla mnie naturalna motywacja do pracy. likwidacja bólu w plecach, zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawienie kondycji czy zbudowanie masy mięśniowej to wyzwania których podejmujemy się z podopiecznymi na co dzień i z powodzeniem realizujemy każdy wyznaczony cel. Pracuje z ludźmi na każdym szczeblu zaawansowania od sportowców po seniorów z nastawieniem na realizowanie założeń treningowych. Zadowolenie z rezultatów to dla mnie największy sukces.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Specjalizuję się w innowacyjnym bardzo efektywnym treningu EMS - elektrostymulacja mięśni. Doskonały sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej / cellulitu. W szybki sposób możemy ujędrnić, wysmuklić sylwetkę lub zbudować masę mięśniową za pomocą treningu siłowego. Impuls dociera do mięśni głębokich "core" więc idealnie nadaje się również do treningu rehabilitacyjnego.

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

Miejscem pracy ludzi mega pozytywnych promujących sport, cieszących się z wykonywanego zajęcia i pomagających przekraczać bariery własnego ciała. Gravitan - idealne miejsce do zadbania o własne ciało i ducha.

Twoja Pasja?

W wolnych chwilach "uciekam" za miasto i odkrywam nowe miejsca, poznaje nowych ludzi i oczywiście aktywnie spędzam czas w gronie przyjaciół jak: spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, zdobywanie górskich szczytów to klimaty w których czuje się jak ryba w wodzie!:) Oprócz sportu interesuje mnie również historia, muzyka, gotowanie.