Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Maciek Rataj

Maciek Rataj

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Ukończyłem Wydział Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytet Szczeciński, profil fitness school, kurs trenera personalnego oraz instruktora siłowni.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

11 lat trenuję na siłowni, natomiast od 3 lat jestem czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych men’s physique, Zwycięzcą Musclemania Poland Show 2018 oraz finałowym uczestnikiem Mistrzostw Polski 2019, poza rozwojem sylwetki trenowałem: podnoszenie ciężarów, kalistenike, sporty walki. Od 5 lat zajmuje się trenowaniem innych osób, oraz prowadzę zajęcia grupowe.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Głównie specjalizuję się w kształtowaniu sylwetki wraz korekcją wad postawy oraz wyrabianiem prawidłowych wzorców ruchowych.

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

Miejscem premium w którym każdy odnajdzie coś dla siebie, bo każda aktywność jest dobra, którą możemy wykonywać z przyjemnością a nie z przymusu. Twoja pasja... Psychologia i zachowanie behawioralne oraz sporty walki.

W wolnej chwili?

Merytoryczne podejście, skupiające się w głównej mierze na anatomicznej analizie ruchu w sposób bezpośredni bardziej się przełoży na efekt treningowy oraz prozdrowotny.

Jeśli trening dlaczego z Tobą?

Nie ma łatwiej drogi do celu, ale dzięki mnie pokonując ją nie będziesz czuł, że jesteś w trasie ;)