Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Mateusz Koziarz

Mateusz Koziarz

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Brałem udział w obozie przygotowującym do pracy trenera personalnego zorganizowanym przez Mauricz Training Center, który jest akredytowaną placówką Polskiego Związku Trenerów Personalnych, a następnie zdałem egzamin i zostałem certyfikowanym trenerem. Jestem przeciwieństwem starych mitów treningowych, które pomimo swoich lat, dalej są zakorzenione w świadomości ludzi. Systematycznie się doszkalam, czytając i analizując nowe badania szczególnie z zakresu treningu siłowego i dietetyki.

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

Od moich wczesnonastoletnich lat Gravitan był dla mnie zawsze miejscem, gdzie mogłem się zrelaksować, wyciszyć, a przy okazji realizować swoje coraz to większe cele. Teraz mogę swoją pasję przekazywać innym i uczyć ich tego, co intensywnie wypracowałem przez te lata.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Skłamałbym mówiąc, że mam mnóstwo lat doświadczenia, bo sam lat mam niewiele. Jednak uważam, że nie ilość nauki a jej jakość świadczą o mojej kompetencji do współpracy z podopiecznymi.

Największym moim sukcesem jest pomoc moim najbliższym, zarówno w treningu jak i pomocy w prowadzeniu zdrowszego trybu życia. W dodatku moja własna przemiana na przestrzeni lat pozwala mi ugryźć temat nie tylko od strony teoretycznej, ale również praktycznej, a teoretyków zawsze znajdzie się wielu.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Zaczynając moją przygodę z siłownią wiedziałem, że chcę wyglądać lepiej niż dnia poprzedniego, dlatego specjalizuję się głównie w treningu siłowym kształtującym sylwetkę. Jednak bez trudu jestem w stanie podjąć współpracę z osobą, która chciałaby się po prostu poczuć lepiej i zdrowiej, a niekoniecznie wyglądać jak Schwarzenegger. ????

Twoja pasja…

Trening siłowy, kształtowanie swojej sylwetki, granie na instrumentach, szybkie samochody (chyba każdy facet je lubi)

W wolnych chwilach…

Spędzam mnóstwo czasu ze swoimi przyjaciółmi, jestem osobą bardzo towarzyską i otwartą. Często wolny czas wykorzystuję oczywiście na treningi i ciągłe sprawdzanie nowinek z zakresu treningu siłowego.

Jeśli trening to dlaczego z Tobą?

Współpracując ze mną masz pewność, że osiągniesz cel przede wszystkim zdrowo. Do każdego mam indywidualne podejście i potrafiłbym się zaopiekować osobami z różnym stażem. Wiem czego osoby początkujące potrzebują, aby zacząć bezpieczny i optymalny trening siłowy, a i średnio-zaawansowani też na pewno się czegoś nauczą.