Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Żaneta Jerzman

Żaneta Jerzman

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Jestem certyfikowaną instruktorką fitness. Ukończyłam szkolenie w Polskiej Akademii Sportu o specjalizacji Fitness. Licencje Trenera Personalnego zdobyłam w Akademii Instruktorów Sportu S4 w Warszawie. Uczestniczyłam w szkoleniach i warsztatach dotyczących zdrowego trybu życia, odżywiania i sportu. Ukończyłam studia podyplomowe w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Joga i relaksacja.

Twoje doświadczenia i sukcesy zawodowe?

Swoją pracę zaczęłam od współpracy z podopiecznymi, pomagając im realizować wymarzone cele. Swoje doświadczenie pogłębiałam poprzez pomoc innym a także doświadczając na własnej skórze przemiany uczestnicząc w zawodach kulturystycznych na Debiutach Bikini Fitness 2016 w Gdańsku. Myślę, że do sukcesu można doliczyć każdy uśmiech i podziękowanie ludzi którzy wychodzą ode mnie z zajęć Jogi, jak i z indywidualnych treningów.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Pogłębiałam znajomość wielu dziedzin zdrowego trybu życia i aktywności, pracy nad swoim ciałem jak choćby budowaniem masy mięśniowej czy utracie tkanki tłuszczowej. Na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, że główną moją specjalizacją stała się Joga. Poprawianie równowagi ciała i ducha stało się moją pasją i z zaangażowaniem staram się każdemu pomóc.

Czym dla ciebie jest Gravitan?

Miejscem gdzie jest świetna atmosfera. Gdzie ludzie o wielu pasjach i zainteresowaniach mogą się spotkać i motywować wzajemnie. To zadbane miejsce do którego chce się wracać.

Twoja pasja...

Oprócz pasji do aktywności fizycznej odnajduję się również w sztuce. Moją pasją stała się Joga i kontakt z naturą.

W wolnej chwili?

Uwielbiam fotografować świat, malować, rysować, praktykować Jogę, zgłębiać wiedzę w różnych dziedzinach życia a także zatracać się w wirtualny świat gier.

Jeśli trening to dlaczego z tobą?

Myślę, że sam się przekonasz po pierwszym treningu :) Zapraszam do siebie po dawkę energii i wsparcia w realizacji swoich celów