Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Izabela Kruszewska

Izabela Kruszewska

Iza wychowywała się w rodzinie zawodowych pilotów oraz wspinaczy górskich, dlatego sport wyczynowy nigdy nie był jej obcy. Jest licencjonowanym instruktorem INDOOR CYCLING TOMAHAWK oraz posiada uprawnienia instruktora FITNESS.

Od ponad 7 lat prowadzi zajęcia o różnym stopniu zaawansowania. W międzyczasie swoje zamiłowanie do sportu Iza poszerzyła o cykl profesjonalnych szkoleń z dietetyki i suplementacji w Mauricz Training Center. Dzięki czemu, już od kilku lat z powodzeniem wspiera swoich klientów z zakresu zdrowego żywienia.

Ponieważ kręcenie to jej pasja w wolnym czasie wraz z mężem, ponownie siada na rower i przygotowuje się do kolejnego maratonu wraz z drużyną VELMAR, z którą startuje w cyklu Mazovia MTB Marathon oraz Poland Bike Marathon.

Jak to mówi Iza: „Nie obchodzi mnie, co myślą inni. Uważam, że dziewczyny, które ścigają się w maratonach są bardziej sexy niż te, które kręcą loki na kanapie." Jakby tego było mało, w wolnej chwili Iza zakłada buty do biegania i szlifuje formę przed następnym maratonem biegowym. Podczas swoich zajęć Iza głównie kładzie nacisk na budowanie wytrzymałości ze szczególnym wykorzystaniem interwałów.

Przyjdź i dołącz do pasjonatów jazdy na rowerze!