Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Jakub Wójcicki

Jakub Wójcicki

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Moimi sukcesami zawodowymi są przede wszystkim zadowoli i spełnieni podopieczni którym pomagam realizować swoje marzenia

W jakich treningach się specjalizujesz?

Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych(crossfitowych) ale nie straszne są mi treningi siłowe czy też wydolnościowe. Oczywiście do każdego podopiecznego mam indywidualne podejście i bawię się ćwiczeniami żeby zaskakiwać na każdym treningu ale za razem stosuje stare sprawdzone metody.

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

Gravitan jest dla mnie odskocznią od rzeczywistości gdzie spotykam ludzi z tą samą pasją i chęcią dążenia do celu. Jest to na prawdę magiczne dla mnie miejsce gdzie czuje że wszystkie problemy ludzi zostają przed wejściem i zostaje tylko chęć do pracy i cel do zrealizowania.

Twoja pasja?

Oczywiście jest to siłownia ale moją największą pasją jest lotnictwo i możliwość patrzenia na swiat z lotu ptaka i świadomość że robię coś o czym ludzie marzą od lat czyli o lataniu.

W wolnej chwili?

W wolnej chwili można mnie znaleźć na polskich i zagranicznych lotniskach ponieważ mój wolny czas spędzam w samolocie lub symulatorach by poźniej bezpiecznie podróżować z moimi pasażerami.

Jeśli treningi to dlaczego z Tobą?

Przede wszystkim indywidualne podejście, urozmaicone i ciekawe treningi i oczywiście gwarantowany uśmiech i wsparcie trenera podczas treningu ????