Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Sylwia Wojcieska

Sylwia Wojcieska

1.Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Posiadam Certyfikat ukończenia Kursu Trenera Personalnego oraz Certyfikat ukończenia Instruktora Kulturystyki z uprawnieniami wydanymi przez Gluchowski Sport Academy. A także Certyfikat ukończenia kursu Kettlebel Techniques wydanym przez Adrenaline FIT ALeksandra Musielak. Niedawno zakończyłam kolejne szkolenie Trener Personalny w Mauricz Training Center. Jestem licencjonowana Trenerka Personalna z uprawnieniami zatwierdzonymi oraz wydanymi przez Polski Zwiazek Trenerów Personalnych. Stawiam na swój ciągły rozwój i sukcesywnie podnoszę swoje kwalifikacje. W najbliższych planach przewiduje kolejne szkolenia. Uważam, że dobry trener to taki, który wciąż się rozwija i poznaje nowe techniki oraz metody szkoleniowe.

 

2.Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe.

Przez 16 lat byłam zawodowa siatkarka. Reprezentowałam parkiety ekstraklasy. Miałam szanse współpracować z najlepszymi trenerami w Polsce i za granica. Mogę pochwalić się licznymi medalami Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata a także kilkoma medalami Mistrzostw Polski. Przez lata zdobyłam bogate doświadczenie oraz wiedze z zakresu treningu funkcjonalnego oraz siłowego, która chciałabym się podzielić.

 

3.W jakich treningach się specjalizujesz?

Jedna z moich ulubionych metod treningowych jest trening funkcjonalny, który wzmacnia wszystkie partie mięśniowe używane w życiu codziennym oraz usprawnia funkcje aparatu ruchu. Ćwiczenia te również stabilizują sylwetkę oraz aktywują mięśnie głębokie podczas pracy z ciężarem własnego ciała. Często korzystam także z treningu siłowego, bardzo lubię stosować ćwiczenia wielostawowe, które angażują większa ilość mięśni oraz stawów do pracy. Stosuje również rożne formy treningu interwałowego, który poprawia wydolność, pobudza metabolizm oraz dzięki nadmiernemu zużyciu tlenu po wysiłku organizm nadal spala kalorie nawet podczas spania.

 

4.Czym jest dla Ciebie Gravitan?

Jest miejscem, gdzie można się rozwijać i poznawać ludzi, którzy chcą zrealizować swoje cele, postanowienia oraz założenia treningowe.

5.Twoja pasja.

Moja pasja w chwili obecnej jest pogłębianie wiedzy z zakresu treningu personalnego.

6.Twoje hobby.

Kino, podróże, dobra książka.

7.W wolnej chwili.

Spędzam czas z rodzina i znajomymi.

8.Jesli trening to dlaczego ze mną?

Jestem osoba energiczna i aktywna. Konsekwentnie dążę do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. Dopasowuje trening indywidualnie pod potrzeby oraz możliwości każdego klienta niezależnie od wieku, płci oraz stopnia aktywności fizycznej czy celu treningowego. Podczas prowadzonych zajęć stosuje różnorodne ćwiczenia oraz przybory tak aby trening nie był nudny ani monotonny. Chciałabym się podzielić zdobytym przez lata bogatym doświadczeniem i zarazić innych pasja do aktywności fizycznej.

9.Treningowe motto:

Jedyne co stoi pomiędzy Toba a Twoim celem to Twoje myśli, które wmawiają Ci, że nie dasz rady.