Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Joanna Paczewska

Joanna Paczewska

Jestem dyplomowana instruktorką rekreacji ruchowej Hatha Joga i absolwentką podyplomowych studiów AWF na wydziale rehabilitacji, kierunek Relaksacja i Joga. Regularnie biorę udział w zajęciach dedykowanych nauczycielom jogi, międzynarodowych konwencjach oraz intensywnych warsztatach jogi. Pierwsze książki o jodze czytałam w liceum, przesiadując w lotosie. Jogę w formie regularnej praktyki poznałam w ramach poszukiwania alternatywnych ścieżek pomocy w rehabilitacji córki.

Joga okazała się wtedy nie tylko lekarstwem na zdrowy kręgosłup dziecka ale także moją życiową drogą. Była to miłość od pierwszego doświadczenia. W praktyce jogi poszukuję integracji nauki, filozofii jogi i wyobraźni. Interesują mnie relacje między ciałem, oddechem i umysłem. Z wykształcenia jestem filozofem, kierunek komunikacja społeczna na Uniwersytecie Wrocławskim. Kocham góry, taniec, kino. Jestem ciągle w ruchu jednocześnie poszukując spokoju wewnętrznego. Prowadzę zajęcia z jogi dla dzieci oraz dla dorosłych o różnym poziomie zaawansowania.

Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych a także w treningu dedykowanym, dopasowanym do oczekiwań i możliwości praktykującego. Zależy mi na tym aby każdy kto przychodzi na zajęcia poczuł się dobrze w swoim ciele.