Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Łukasz Pietrzak

Łukasz Pietrzak

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz instruktorem siłowni, odbyłem liczne kursy tematyczne, still under process.

Doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Moim największym sukcesem w dziedzinie bodybuildingu na przestrzeni tych kilku lat jest moja własna przemiana (nie zawsze byłem fit) oraz zadowolenie moich podopiecznych z osiąganych wyników.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Przede wszystkim w treningu funkcjonalnym oraz siłowym. Największą wagę przykładam do ogólnie rozumianej sprawności fizycznej. Bolą Cię plecy? Masz problemy z kolanami? Chcesz poprawić kondycję? Zmienić swoje obwody i ujędrnić ciało? Zapraszam na trening!

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

Szansą zmiany na lepsze. Gravitan to przede wszystkim miejsce które łączy ludzi ambitnych, posiadających pasję i ukierunkowanych na swoje cele. Miejsce inspirujące i dające możliwość zmiany na lepsze. Dołącz do nas!

Twoja pasja?

Siłownia i muzyka. Nieskrywaną radość daje mi również możliwość pomagania innym w pracy nad sobą i obserwowanie ich progresu.

W wolnych chwilach…

Wolny czas staram się spędzać aktywnie, z rodziną. Wszystkie inne wolne chwile poświęcam na realizowanie swojej drugiej pasji, jaką jest muzyka.

Jeśli trening, to dlaczego z Tobą?

Bo jestem ambitny a przez to skuteczny i pomogę Ci osiągnąć Twoje cele. Wystarczy zapytać moich podopiecznych.