Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Ola Ciechalska

Ola Ciechalska

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?
Jestem magistrem wychowania fizycznego. Szkoliłam się w wiodących na rynku szkołach fitness i trenera personalnego – Athlete Performance oraz Mauricz.com. Jestem instruktorem fitness i trenerem personalnym z uprawnieniami międzynarodowymi.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?
Szeroko pojętym fitnessem zajmuję się nieprzerwanie już od 2000 roku. Zaczynałam jako instruktor fitness, prowadząc różnorodne formy zajęć grupowych, aby w 2015 roku spróbować pracy indywidualnej. Obie formy pracy z ludźmi dają mi wiele satysfakcji. Przez te wszystkie lata nieustannie się szkolę, poznaję nowinki z branży, aby moi podopieczni efektywniej osiągali swoje cele. Poza pracą w klubie prowadzę Akademię IFAA szkolącą nowych instruktorów fitness grupowego, jestem szkoleniowcem oraz prezenterem występującym na wielu scenach fitness w kraju.

W jakich treningach się specjalizujesz?
Do każdego podchodzę indywidualnie. Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego każdy program treningowy szyty jest na miarę. Specjalizuję się w treningach funkcjonalnych, mobility (poprawiających ruchomość w stawach), pomagam zrzucić nadmierne kilogramy, ukształtować sylwetkę, wprowadzić w świat ćwiczeń siłowych, wzmacniających, funkcjonalnych, a jakby ktoś potrzebował to również choreograficznych.

Czym dla Ciebie jest Gravitan?
W Gravitan pracuję od pierwszego dnia istnienia klubu. Klub jest dla mnie miejscem nieustannego rozwoju, poczucia satysfakcji z pracy, z efektów podopiecznych, ale również miejscem, w którym nawiązałam wiele przyjaźni.

W wolnej chwili?
Dobra książka, kino, spacery.

Jeśli trening to dlaczego z Tobą?
Dlaczego trening ze mną? Umiem zmotywować do pracy nawet w najsłabszy dzień. Doświadczenie, pasja, zaangażowanie i moc pozytywnej energii to jest to co przemawia za treningami w moim towarzystwie.