Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Klaudia Kijewska

Klaudia Kijewska

Fitness stał się jej sposobem na życie, świetne samopoczucie, zgrabną sylwetkę, ale przede wszystkim pomógł jej podjąć ważną i najsłuszniejszą decyzję o porzuceniu dotychczasowej pracy w korporacji. Jako instruktor stara się dzielić z Klientami swoją energią i zarażać uśmiechem. Prowadzone przez nią treningi są wymagające ale i dające dużą satysfakcję. Na sali fitness oczekuje tego samego co daje Klientom, czyli 100% zaangażowania.

Poza licznymi szkoleniami, które ukończyła (kurs stretchingu, kurs z zakresu prowadzenia zajęć na trampolinach, itd.) najważniejsze było dla niej ukończenie kursu trenera personalnego, dzięki czemu pogłębiła swoją wiedzę z zakresu prawidłowego wykonywania ćwiczeń, co pozwala jej na efektywniejszą pracę z Klientem. Jeśli szukacie mocnego treningu połączonego z dużą dawką pozytywnej energii, zapraszamy na zajęcia do Klaudii.