Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Andrzej Bartoszuk

Andrzej Bartoszuk

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Jestem absolwentem kierunku wychowanie fizyczne, dyplomowanym trenerem personalnym, instruktorem rekreacji ruchowej kilku specjalizacji (m.in. kulturystyka, fitness), trenerem CrossFit, Mobility (Mobility|WOD Movement&Mobility Specialist), Boot Camp Polska, biegów przeszkodowych (Runmageddon).

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Doświadczenie w pracy z podopiecznymi zbieram od 2011 roku, stawiając w niej na profesjonalizm i ciężką pracę, zawsze w dobrej atmosferze.

Sport obecny jest w moim życiu praktycznie od zawsze – jestem byłym zawodnikiem kilku dyscyplin, inne natomiast wciąż mam w planach.

Uczestniczę w szkoleniach i konferencjach poświęconych systemom treningowym, dietetyce i suplementacji oraz fizjoterapii. Stale kształcę się i rozwijam, starając się implementować w prowadzenie podopiecznych świeżo nabytą wiedzę.

Moimi sukcesami zawodowymi są liczne sukcesy moich podopiecznych, którym udało mi się pomóc.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Trening siłowy, medyczny, funkcjonalny, CrossFit, boot camp, kettlebell, olympic weightlifting.

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

Miejscem umożliwiającym rozwój zawodowy, łączenie pracy z pasją.

W wolnej chwili?

W wolnych chwilach uprawiam sport i spędzam czas z najbliższymi. W planach mam również powrót do gry na instrumentach, lecz na ten moment doba ma za mało godzin :)

Jeśli trening to dlaczego z Tobą?

Do każdego podchodzę indywidualnie, dbając o maksymalne wykorzystanie potencjału i personalne priorytety.