Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Alicja Syc

Alicja Syc

Ukończyła studia ekonomiczne, inżynierskie. Jednak jej fascynacją od zawsze był aktywny i zdrowy styl życia, aż w pewnym momencie zdecydowała się na zmianę drogi zawodowej. Decydującą rolę w przeprowadzeniu tej zmiany odegrała joga, która przyszła do niej wiele lat temu i została, jako jedna z największych pasji w życiu, dzięki której poznała wielu wspaniałych ludzi, a pracę w korporacji zamieniła na pracę na macie.

Praktyka jogi nauczyła ją nie tylko pokonywać ograniczenia ciała, ale też tego, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli wytrwale dąży się do celu. Te doświadczenia wykorzystuje w prowadzeniu zajęć jogi w grupach oraz indywidualnych. Szczególnie skupia się na zdrowotnych aspektach jogi, pracy z kręgosłupem, harmonijnym wzmacnianiu ciała, poprawie samopoczucia oraz umiejętności relaksacji. Praktykę jogi łączy z pracą dietetyka i psychodietetyka, ukończyła w tym zakresie studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS. Dzięki temu połączeniu podopieczni mają możliwość kompleksowej pracy z ciałem.