Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Tomasz Jakubowski

Tomasz Jakubowski

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz instruktorem siłowni z licencją międzynarodową.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Od dziecka interesowały mnie sztuki walki, to one absolutnie zaraziły mnie do pasji związanej ze sportem. Jako nastolatek pragnąłem rozwinąć swoją aktywność i niewyobrażalną chęć pozyskania coraz to większej wiedzy przerzuciła mnie z siłowni w garażu na profesjonalny klub sportowy. Tam poczułem, że moje zaangażowanie jest na tyle duże, że stawałem się motywacją dla innych, to właśnie skłoniło mnie do rozwoju i chęci przekazywania wiedzy oraz samorealizacji. Dodatkowo pomagam wielu moim podopiecznym czerpać dużo przyjemności z podejmowania aktywności fizycznej, uczę świadomości własnego ciała oraz pomagam wyznaczyć najskuteczniejszą drogę do osiągania pożądanych celów biorąc pod uwagę profilaktykę zdrowotną.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Specjalizuję się w treningu siłowym, funkcjonalnym, lecz szczególną uwagę przykładam do koordynacji ruchowej. Mam mnóstwo pomysłów na spalanie tkanki tłuszczowej i nie pozwolę Ci stracić motywacji.

Twoja pasja?

Trójbój siłowy, sporty walki, sporty zimowe, zwierzęta.

Czym jest dla Ciebie Gravitan?

Jest nie tylko moją pracą, ale również chętnie spędzam tu czas wolny, ponieważ czuję się tu jak w domu.

W wolnej chwili...

Dbam o swój rozwój fizyczny oraz intelektualny, jak również o relacje z bliskimi.

Jak trening to dlaczego z Tobą?

Ponieważ korzystam z innowacyjnych i skutecznych metod treningowych, ćwiczenia które będziesz ze mną wykonywał są dostosowane do Twoich potrzeb, zainteresowań, preferencji oraz celu, który ze mną osiągniesz, ponieważ to dzięki Wam cały czas podnoszę poprzeczkę. Jestem nie tylko dla Was ale Wy również dla mnie.