Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Mateusz Litka

Mateusz Litka

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Jestem absolwentem Polskiej Akademii Sportu, gdzie zdobyłem uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora kulturystyki.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Jestem licencjonowanym zawodnikiem Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. W 2016 roku zdobyłem złoty medal na Debiutach Kulturystyki i Fitness IFBB 2016 oraz brązowy medal na Mistrzostwach Polski IFBB 2016 w kategorii męskiej sylwetki.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Głównie trening kulturystyczny kształtujący naszą sylwetkę oraz trening cardio spalający tkankę tłuszczową.

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

Miejscem gdzie mogę się rozwijać, uczyć i poznawać wartościowych ludzi, którym mogę pomagać pracować nad swoją sylwetką.

Twoja pasja…

Moją pasją jest piłka nożna, z którą związany jestem o dziecka oraz kulturystyka. W wolnej chwili? Spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi bowiem pielęgnacja głębokich więzi jest dla mnie bardzo ważna.

Jeśli trening to dlaczego z Tobą?

Każdy wspólny trening dostosowuje do potrzeb, indywidualnych wymagań oraz możliwości moich podopiecznych. Podczas zajęć kładę duży nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Do swojej pracy podchodzę w pełni profesjonalnie i z ogromną przyjemnością.