Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Paulina Mackiewicz

Paulina Mackiewicz

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Ukończyłam z powodzeniem kurs instruktora kulturystyki oraz przeróżne szkolenia z zakresu żywienia w sporcie. Posiadam również certyfikat Profesjonalnego Doradcy Suplementacyjnego.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Doświadczenie zdobywałam pracując przez parę lat nad rozpracowaniem własnego organizmu.   Metodą prób i błędów, sukcesów i porażek osiągałam kolejne cele jakimi była nie tylko poprawa sylwetki, ale również wzrost siły, kondycji i szybkości. Stale biorę udział w przeróżnych kursach i szkoleniach odnośnie innowacyjnych metod treningowych, czy różnych odmian diet dla sportowców.

Moim największym sukcesem jest walka z niedoczynnością tarczycy oraz podopieczni, którzy również postanowili zawalczyć o zdrowie i zmienili pasję w styl życia.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Przez wiele lat mój trening opierał się na ćwiczeniach funkcjonalnych, uwielbiam kreatywne i innowacyjne metody treningowe i takie proponuję moim podopiecznym. Obecnie mój plan treningowy to ćwiczenia pozwalające na całkowitą izolacje danej partii mięśniowej, czyli tzw. trening kulturystyczny, który stał się moją specjalizacją.

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

To miejsce, które pozwala mi się realizować, poznawać ludzi, którzy chcą zadbać o swój umysł i ciało z moją pomocą.

Twoja pasja…

Zarażanie ludzi właściwymi nawykami żywieniowymi , miłością do aktywności fizycznej.

W wolnej chwili…

Przeróżne wymiary aktywności fizycznej z przyjaciółmi i rodziną.

Jeśli trening to dlaczego z Tobą…?

Bo stawiam na indywidualne podejście do człowieka , nie wierzę w schematy .Każdy może osiągnąć ten sam cel, ale nigdy nie idzie tą samą drogą.