Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Mariusz Wychódzki

Mariusz Wychódzki

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Jestem instruktorem kulturystyki i nauczycielem wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywam pracując w szkole z młodzieżą i prowadząc indywidualne treningi. 

Twoje doświadczenie  i sukcesy zawodowe?

Moje doświadczenie opiera się na wielu latach pracy w szkole ucząc wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej . Od kilku lat pracuję jako trener personalny. Mam doświadczenie w pracy z osobami  o różnym stopniu niepełnosprawności ruchowej. Systematycznie  uczestniczę w szkoleniach oraz konwencjach z tematyki sportowej i dietetyki.  Do największych sukcesów zaliczam mnóstwo osób, w których zaszczepiłem zdrowy i aktywny styl życia. Pomogłem pokonać ich słabości i osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Specjalizuję się w treningu personalnym, w którym wykorzystuję wszelkie formy  treningu:  crossfit, akrobatyka, kulturystyka , gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna i nowości z branży sportowej.

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

Gravitan jest dla mnie miejscem, w którym każdy może się realizować i spełniać swoje marzenia. Jest miejscem przyjaznym i otwartym dla ludzi.

Twoja pasja…

Sport we wszystkich jego formach.  Dzielenie się wiedzą i propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

W wolnej chwili?

Aktywne spędzanie  czasu wolnego z rodziną .

Jeśli trening to dlaczego z Tobą?

Ze mną poprawisz jakość swojego życia. Ty wyznaczasz cel, a ja pomogę Ci go osiągnąć.