Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Adrian Lipski

Adrian Lipski

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Jestem studentem ostatniego roku na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, co przekłada się na moje merytoryczne przygotowanie do pracy trenera personalnego. Dzięki doskonałej znajomości anatomii człowieka oraz wszystkich procesów zachodzących w ludzkim organizmie, jestem w stanie efektywnie wykorzystywać przedmiotową wiedzę podczas przeprowadzanych przeze mnie treningów sportowych. Posiadam Licencję Instruktora Kulturystyki z uprawnieniami wydanymi przez rektora Polskiej Akademii Sportu, co stanowi potwierdzenie moich kompetencji.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Jestem człowiekiem szczęśliwym, gdyż od zawsze wiedziałem czym chce się zajmować w przyszłości - stąd wybór kierunku moich studiów, jakim jest fizjoterapia. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas wykonywania praktyk w najlepszych placówkach medycznych w Warszawie, umożliwia mi specjalistyczne podejście do każdej z osób z którą współpracuje – bez względu na wiek, płeć, stopień aktywności fizycznej czy cel treningowy. Pomagam zarówno podczas powrotu do zdrowia jak i w dążeniu do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Każdy kto zna mnie choć trochę, utożsamia moją osobę ze sportem i wie, że jest to solidny fundament mojego życia. Moje dotychczasowe doświadczenia sportowe pozostają bardzo szerokie Związany byłem z wieloma dyscyplinami, takimi jak: Jui-Jitsu, żeglarstwo, snowboarding, skateboarding, breakdance, rywalizacja podczas zawodów strongman, kończąc na futbolu amerykańskim i kulturystyce. Mam na koncie liczne sukcesy związane z tą bogatą sportową historią. Ponadto zajmowałem się również dystrybucją suplementów diety, dzięki czemu obecnie suplementacja oraz dietetyka, a zwłaszcza dietetyka sportowa, nie mają przede mną tajemnic.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Moją ulubioną formą treningu jest trening siłowy kształtujący sylwetkę, aczkolwiek moje bogate doświadczenie w wielu dziedzinach sportu czyni mnie otwartym na wszelkie rodzaje aktywności fizycznej i rodzajów treningu. Każdy kto zdecyduje się na konsekwentną realizacje założeń treningowych pod moim okiem jest skazany na sukces, nie ma innego wyjścia.  

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

Jest miejscem, które daje mi możliwość spełniania swojego największego marzenia, którym od zawsze było efektywne łączenie pasji z pracą.

Twoja pasja…

Siłownia, kulturystka, dietetyka, pogłębianie wiedzy z zakresu treningu personalnego, oraz przekazywanie jej innym, moja praca trenera personalnego.

Twoje hobby…

Film, muzyka, astronomia, biologia, medycyna.

W wolnej chwili…

Spędzam czas z przyjaciółmi.

Jeśli trening to dlaczego z Tobą…?

Ponieważ gwarantuję optymalnie najszybszą realizacje założonego celu, w oparciu o najnowsze odkrycia medycyny, skuteczne metody treningowe, zbilansowaną dietę i racjonalną suplementację. Jeśli jesteś zdeterminowany do działania i zdecydowałeś się dać z siebie wszystko - lepiej nie mogłeś trafić! 

Treningowe motto…

„Ból jest chwilowy, sława trwa wiecznie!” - George Best.