Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Monika Staręga

Monika Staręga

Monika Staręga mgr rehabilitacjiabsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła studia "European School of Osteopathy" w Anglii - Dyplomowany Osteopata.

Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła 13 lat temu zdobywając uprawnienia państwowe instruktora aerobiku w Open Mind Fitness School. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów z zakresu rehabilitacji i fitnessu . Szukając najlepszych metod ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Od 10 lat pasjonatka Metody Pilates  którą wykorzystuje w pracy u osób z bólami kręgosłupa.

Ukończyła cykl szkoleń w Pilates Institute Michael King  poziom zawansowany w pracy z grupą i indywidualnym klientem a także z  kobietami w ciąży. Osoba która łaczy pracę z pasją. Na zajęciach wykorzystuje swoją wiedzę by każdy z uczestników  mógł poznać swoje ciało i świadomie nad nim pracować pokonując jego ograniczenia na drodze do zdrowia  i dobrego samopoczucia . Jej motto to słowa Josepha Pilatesa "po 10 treningach poczujesz różnicę po 20 zobaczysz różnicę po 30 będziesz na dobrej drodze do zmiany swojego ciała"