Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Mateusz Osiecki

Mateusz Osiecki

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Jestem Absolwentem AWF Warszawa, trenerem klasy drugiej kulturystyki.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe? 

Od najmłodszych lat interesuję się sportem. Fascynują mnie sporty zespołowe, w okresie szkolnym byłem piłkarzem. Wraz z rozpoczęciem studiów na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego zainteresowałem się sportami sylwetkowymi,  co przerodziło się w wielką pasję i trwa do dziś. W czasie studiów zrobiłem specjalizację trenerską z kulturystyki, przez 7 lat byłem trenerem w wielu fitness klubach warszawskich, moi podopieczni zgubili tony tłuszczu i większość z nich do dziś uczestniczy w kulturze fizycznej.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Specjalizuję się w Treningu kulturystycznym z elementami treningu funkcjonalnego.

Czym dla Ciebie jest Gravitan?

Miejscem pracy ale przede wszystkim , miejscem, w którym realizuję swoją największą pasję, każdy dzień, każdy klient, każdy trening to dla mnie nowe wyzwanie, dzięki któremu cały czas się rozwijam.

Twoja pasja…

Sport kulturystyka, dietetyka.

Jeśli trening to dlaczego z Tobą…? 

Zmotywuję Cię do treningu, pomogę osiągnąć cel wykorzystując najlepsze metody treningowe uzupełniając to odpowiednią dietą. Osiągnięcie wymarzonego celu to trudna i kręta droga, w której ja będę Twoim przewodnikiem. Trening ze mną jest wymagający, wycisnę z Ciebie siódme poty, ale efekt będzie piorunujący.