Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Dorota Hartfil

Dorota Hartfil

Od najmłodszych lat związana jestem ze sportem i aktywnością fizyczną. Najpierw jako zawodniczka, potem instruktor, wreszcie jako sędzia piłki siatkowej. Uwielbiam ruch we wszelkich możliwych wariantach a Zumba....to moja największa pasja!

Jestem licencjonowanym instruktorem Zumba. Należę do światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network. ZUMBA to dla mnie przede wszystkim radość....przebywania z ludzmi, radość płynąca ze wspólnej zabawy, wspólnego spalania kalorii, poprawy kondycji, kształtowania swojej sylwetki. To cudowny sposób na uwolnienie emocji przy dźwiękach energetyzującej latynoskiej muzyki a oprócz tego dynamiczny, ekscytujący i co najważniejsze skuteczny program fitness dla... każdego (bez przygotowanie tanecznego, niezależnie od sprawności fizycznej i wieku).

Mój dzień zawsze zaczynam słowami Johannesa Kepplera "Co to jest szczęście? Innych uczynić szczęśliwymi. Co to jest radość? Innym sprawić radość" Pozwólcie więc sprawić sobie radość i spróbujcie Zumby. To co musicie jeszcze wiedzieć o mnie to fakt, że uśmiech na Waszych twarzach, po zakończych zajęciach to największe szczęście dla mnie i największa nagroda jednocześnie;) Do zumba...czenia:)))