Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.

Shape

Shape

Shape

Terminy zajęć:

wtorek
19:00
czwartek
18:00
niedziela
09:00

Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Niewielka intensywność i nieskomplikowany pod względem koordynacyjnym zestaw ćwiczeń, pozwalają uczestniczyć w nich wszystkim, bez względu na wiek, płeć i wydolność fizyczną. Zalecane również osobom początkującym. Umiarkowane tempo pozwala ćwiczyć każdemu. Zajęcia mogą odbywać się z niewielkim obciążeniem zewnętrznym (piłki, tubingi, flexi-bar). Podczas Shape można poznać podstawowe kroki aerobowe oraz technikę ćwiczeń wzmacniających.

To także dobry wprowadzający trening dla tych, którzy po raz pierwszy wybierają się na siłownię. Ćwiczenia nie wymagają dużej koordynacji ruchowej. Po krótkiej rozgrzewce, następuje część wzmacniająca - główny punkt zajęć, w którym pracujemy kolejno nad poszczególnymi partiami mięśniowymi a następnie przechodzimy do części końcowej - wyciszenia organizmu, kiedy to przy relaksacyjnej muzyce po kolei rozciągamy wszystkie pracujące na zajęciach mięśnie.