Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.

20.03.12 | Gravitan Junior w Dzień Dobry TVN (archiwum)

Uwaga! - wpis archiwalny

Nasi trenerzy z częsci dzieci dziecięcej Gravitan Junior, Karolina Gaczkowska i Krzysztof Królik, gościli dziś w programie Dzień Dobry TVN, w którym opowiedzieli o dobroczynnym wpływie, jaki wywiera na dzieci odpowiednio dobrana aktywność fizyczna.

Oryginalne połączenie zabawy i sportu pozwala dzieciom spalić nadmiar energii i usunąć wszelkie negatywne emocje. Dodatkowo ruch wspomaga prawidłowy rozwój, zwiększa elastyczność mięśni oraz koryguje i zapobiega wadom postawy. Pamiętajmy, żeby przyzwyczajać dzieci do sportu już od najmłodszych lat.

Pod okiem trenera Krzysztofa i Karoliny, Sonia i Lena zamieniły studio Dzień Dobry TVN w salę ćwiczeń. Zachęcamy do obejrzenia materiału video, z którego dowiecie się m.in. w jakim wieku dziecko może rozpocząć swoją przygodę ze sportem oraz jak dobrać odpowiednią dla niego dyscyplinę.

« powrót