Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.
Magdalena Dąbrowska

Magdalena Dąbrowska

Nasza Klubowiczka, Magdalena Dąbrowska, 20 kwietnia 2012r. rozpoczęła kompleksowy program odnowy Metamorfoza z Gravitan. Po dwóch miesiącach z zadowoleniem stwierdziła, że efekty są fantastyczne.


Magdalena Dąbrowska

Przypomnijmy, że Magdalena Dąbrowska była wtedy 32 – letnią matką pięcioletniego wówczas chłopca, która nie tylko chciała zmienić swój wizerunek, ale także zdobyć kondycję, aby podczas wakacji dotrzymać kroku swojemu ruchliwemu synkowi.

Po dwóch miesiącach ćwiczeń z trenerem personalnym oraz zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnej francuskiej maszyny Starvac, maszyny Exilis, a także treningów EMS, pani Magda z zadowoleniem odkryła, że niechciany tłuszczyk zaczął znikać, a w jego miejsce pojawiły się ładnie ukształtowane mięśnie.

„Widać ogromne postępy, jeśli chodzi o wydolność i samopoczucie. Poprawiła mi się koncentracja, a także jestem coraz bardziej wydajna w pracy” – powiedziała po trzecim treningu nasza Klubowiczka. Pani Magda powoli przyzwyczajała swój organizm do nowych nawyków żywieniowych. Przede wszystkim codziennie jadła śniadanie, czyli najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Śniadanie daje nam zastrzyk energii potrzebnej do efektywnej pracy i dobrego samopoczucia. Dodatkowo zaczęła regularnie jadać pięć posiłków dziennie.

Nasza Klientka często pojawiała się w klubie Gravitan razem z synem, który w czasie, gdy mama korzystała ze Strefy Relaksu, aby odpocząć po zabiegach, przebywał w Strefie Junior, gdzie mógł do woli szaleć wraz z innymi dziećmi.

Po metamorfozie Pani Magda wyjechała na zasłużone wakacje. Ale po powrocie zaczęła reglanie uczęszczać do Gravitan, aby dalej trenować, czuć się coraz lepiej i zyskać jeszcze więcej energii, która na pewno przyda się zarówno w trakcie wakacji, jak i później.

Gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów!