Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.

FAQ

Co odróżnia Gravitan od innych klubów fitness?

Gravitan to najnowocześniejszy klub fitness w Warszawie. Dla wygody naszych Klubowiczów, jest wyposażony w najnowszy i najbardziej zaawansowany sprzęt treningowy. Praktycznie każdy element wyposażenia jest wyjątkowy - od specjalnej podłogi, przez maszyny, po układ wentylacji i klimatyzacji.

Zanim się zdecyduję, chciałbym wypróbować klub, czy jest to możliwe?

Tak, jeśli u nas jeszcze nie byłeś, możesz wypróbować Gravitan całkowicie bezpłatnie! Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz, a konsultant umówi dogodny termin wizyty. 

Jakie rodzaje karnetów są dostępne w Gravitan?

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów karnetów w różnych cenach. Nasz konsultant dobierze idealny rodzaj członkostwa do Twoich celów treningowych oraz możliwości czasowych. 

Czy zajęcia fitness są dodatkowo płatne?

Nie, wszystkie zajęcia są w ramach karnetu i nie trzeba za nie dodatkowo płacić, ani się zapisywać. Po prostu przyjdź, weź ze sobą ręcznik, butelkę wody i ćwicz do woli na jednych z ponad 20 rodzajów zajęć!

Co muszę zabrać ze sobą na trening?

Na trening zabierz ze sobą sportowy strój, obuwie, ręcznik i dużo energii. Jeśli nie masz ręcznika, możesz go wypożyczyć lub zakupić w recepcji klubu. Wodę i napoje również możesz zakupić.

Czy w Gravitan kupię odżywki i suplementy diety?

Tak, posiadamy bardzo szeroki asortyment odżywek i suplementów najlepszych producentów. Dodatkowo nasi trenerzy doradzą i dobiorą suplementy idealne dla Twoich potrzeb.

Czy w Gravitan mogę ćwiczyć z dzieckiem?

Dziecko można zostawić pod opieką animatora w strefie Junior w godzinach otwarcia strefy.

Czy po treningu jest możliwość skorzystania z masażu?

Tak, w naszej Beauty Clinics Gravitan możesz skorzystać z szerokiej oferty masaży. Pełną ofertę Kliniki znajdziesz na www.gravitan-clinics.pl

Czy w Gravitan jest bezpłatne Wi-Fi?

Tak, w trakcie przebywania w klubie możesz bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu Gravitan HotSpot.