godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00    

Cycling

Indoor Cycling / 55"

Jacek Nartonowicz

       
08:00  

TBC

Studio 1 / 55"

Elżbieta Kowerdziej

Joga

Studio 1 / 55"

Żaneta Jerzman

 

Interval

Studio 1 / 55"

Piotr Litwiniuk

   
08:30          

Cycling

Indoor Cycling / 55"

Jacek Nartonowicz

 
09:00  

Body Balance Les Mills

Studio 1 / 55"

Renata Kołodziejczyk

Body Pump Les Mills

Studio 1 / 55"

Klaudia Świerczewska

Cardio&Shape

Studio 1 / 55"

Monika Dziaczkowska

 

Joga

Studio 2 / 55"

Żaneta Jerzman

 
09:30          

Body Attack Les Mills

Studio 1 / 55"

Monika Dziaczkowska

w dniu 8.10 zastępstwo z Klaudia Świerczewska

 
10:00

Joga

Studio 2 / 55"

Iza Kotulińska

     

Zdrowy Kręgosłup

Studio 1 / 55"

Iza Kotulińska

   
10:30          

TBC

Studio 1 / 55"

Monika Dziaczkowska

w dniu 8.10 zastępstwo z Klaudia Świerczewska

 
11:00

Pilates

Studio 1 / 55"

Iza Kotulińska

 

Zdrowy Kręgosłup

Studio 1 / 55"

Monika Staręga

Pilates

Studio 1 / 55"

Elżbieta Kowerdziej

ABT

Studio 1 / 55"

Iza Kotulińska

 

Body Pump Les Mills

Studio 1 / 55"

Piotr Litwiniuk

12:00            

Zumba

Studio 1 / 55"

Piotr Litwiniuk

16:30    

Kickboxing Junior

Studio 2 / 55"

Maciej Siarek

       
17:15      

Body Balance Les Mills

Studio 1 / 55"

Renata Kołodziejczyk

     
17:30  

TBC

Studio 1 / 55"

Piotr Pawłowski

   

Body Pump Les Mills

Studio 1 / 55"

Klaudia Świerczewska

   
18:00  

Judo Kids

Studio 2 / 55"

Gravitan Team

Body Attack Les Mills

Studio 1 / 55"

Agata Łukowska

Body Pump Les Mills

Studio 1 / 55"

Piotr Sydor

zajęcia zaczynają się 18.15

     
18:30

TBC

Studio 1 / 55"

Mariusz Czajkowski

Cardio

Studio 1 / 55"

Piotr Pawłowski

 

Joga

Studio 2 / 55"

Alicja Syc

Body Attack Les Mills

Studio 1 / 55"

Klaudia Świerczewska

   
19:00

Cycling

Indoor Cycling / 55"

Jacek Nartonowicz

Akrobatyka Junior

Studio 2 / 55"

Viktoria ŚWIERCZEWSKA

 

Stretching

Studio 1 / 55"

Agata Łukowska

Cycling

Indoor Cycling / 55"

Artur Skorupa

ABT

Studio 1 / 55"

Piotr Sydor

zajęcia zaczynają się o 19.15

     
19:30

RELAX

Studio 1 / 55"

Mariusz Czajkowski

Body Pump Les Mills

Studio 1 / 55"

Piotr Kaczmarczyk

 

Judo Kids

Studio 2 / 55"

Gravitan Team

     
20:30  

Body Balance Les Mills

Studio 1 / 55"

Piotr Kaczmarczyk